forum

Re: Podejte hlášení

Datum: 03.05.2012 | Vložil: Ocelové kladivo Lebis!!!

Tak náčelníku druhé oko od spoda, příště je to na tobě!!
Nebude Carlos, ani já ani Mára ani Štěpán!! Takže nastoupíš ty s tvojí mámou, mojí tetou a rynešů psem!!! A chci vidět totálně zostuzenej Chatař!!! Haha....

oprava

Datum: 27.04.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

Oprava titulku na Zklamání nejsem disgrafik, ale píšu z telefonu :)

pomáhat a chránit!!

Datum: 27.04.2012 | Vložil: Steel Hammer

Náčelníku druhé oko od spodu, vyser se na tu bandu apačů v uniformách a pojď s námi rozstřílet Střížovský psance!!!!

zlamání

Datum: 27.04.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

Klucí musím vás zklamat do Ztřížova nejedu. Já si nevšiml, že je to prohozený z 1 na 2.5. Já musim 2.5 už zase pomáhat a chránit. A já se tak těšil na ten pěknej křenovickej dres :), tak alespoň budu držet palce čabas

Re: zlamání

Datum: 27.04.2012 | Vložil: karlos

tak Střížov už měnil taktiku, že by snížili o půlku sít, aby jsme se zahráli, no a ty nebudeš. ach jo :)

přímluva

Datum: 27.04.2012 | Vložil: saly

Dres a ktomu ještě trenky ! tak to je pádný argument,přimlouvám se aby Pepa obdržel přezdívku až po odehrání zápasu v tomto slušivém Křenovickém nohejbalovém kompletu !STŘÍŽOVE TĚŠ SE ((: !

přímluva

Datum: 27.04.2012 | Vložil: saly

Dres a ktomu ještě trenky ! tak to je pádný argument,přimlouvám se aby Pepa obdržel přezdívku až po odehrání zápasu v tomto slušivém Křenovickém nohejbalovém kompletu !STŘÍŽOVE TĚŽ SE :)) !

zápas

Datum: 26.04.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

jo a do Střížova jedu, tak doufám, že to překopnu

dres

Datum: 26.04.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

Čau, tak je to jasný až bude dres, zvednu to o dvě oka, když budou i trenky tak to možná překpnu. A já pořád přemýšlel proč mi to nešlo a vono to bylo dresem, už sem se bál, že nohama :) uf

zápasy

Datum: 26.04.2012 | Vložil: karlos

v pátek 27.4. nebudu, ale ve středu 2.5. do Střížova jedu..

<< 60 | 61 | 62 | 63 | 64 >>

Přidat nový příspěvek

Forum